May 11, 2021
Portali Shprehja

Nëna e Rita Orës publikon fotografi me veshje kombëtare

Nëna e Rita Orës merr vëmendjen e ndjekësve mjaft shumë me paraqitjen në rrjete sociale. Ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar ndjekësit me mesazhe ndërgjegjësimi por edhe jo rrallë herë vjen nga përditshmëria. Së fundi ajo ka ndarë disa fotografi ku shihet me veshje kombëtare teksa edhe i […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment