June 21, 2021
Portali Shprehja

Nëna e vajzës së tij në lidhje të re me Kanye West, por çfarë mendon Bradley Cooper për këtë gjë?

Kur vjen puna tek Irina Shayk dhe lidhja e saj me Kanye West, Bradley Cooper nuk ka asgjë për të thënë veçse t’i uroj dyshes shumë lumturi. “Bradley është shumë mbështetës për këdo që Irina do të zgjedhë për të një lidhje, ai do vetëm që ajo të jetë e lumtur”, është shprehur një burim […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment