August 16, 2022
Portali Shprehja

Nëna nga Prishtina raporton në polici se i ka humbur djali 8-vjeçar në Gërmi

Një grua ka raportuar në polici, se perderisa ishte në pishinën e Gërmisë, djali i saj tetëvjeçar është zhdukur.

Rasti ka ndodhur më 4 gusht.

“Rr. Shpëtim Rrobaj, Prishtinë 04.08.2022 – 16:00. Një femër kosovare, ka raportuar se përderisa ishte në pishinën e Gërmisë me djalin e sajë 8 vjeçar, ai është larguar dhe nuk është kthyer më dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij”, ”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet”./reporteri/

.

Të Ngjajshme

Presidenti i Shqipërisë sot nis vizitën dyditore në Kosovë

​ Në “Tabanoc” pritet rreth një orë, në “Bogorodicë”  30 minuta

Nga sot në Kosovë nisin reduktimet e rrymës

Leave a Comment