January 23, 2022
Portali Shprehja

Nëna përjeton tmerrin pasi djali i mbeti në ashensor dhe zbriti 17 kate më poshtë

Vogëlushi i saj Gael Cavalcanti kaloi pak më shumë se një minutë në ashensor gjatë aventurës së tij të madhe., transmeton lajmi.net.

Dhe e gjitha kishte ndodhur derisa ai po luante me vëllain e tij tre vjeçar, Dom.

Tact Watches

Dom donte të thërriste ashensorin për babanë e tij, Pedro, i cili kishte ardhur në shtëpi për drekë.

Duke menduar se ishte duke qenë i dobishëm, ai vrapoi te holli për të hapur dyert.

Vetëm pasi ai shtypi butonat dhe u largua shpejt, pa shikuar mbrapa, Dom kuptoi se vëllai i tij i vogël kishte hyrë para tij dhe me durim po priste me vete që ashensori të zbresë.

Për fat të mirë, “ekskursioni” i paparashikuar mbaroi pa incidente kur ashensori arriti në katin përdhes, ku edhe ishte gjetur. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

admin

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Leave a Comment