September 24, 2020
Portali Shprehja

Neritan Ceka infektohet me Covid, si është gjendja e tij shëndetësore

Profesori dhe politikani i njohur, Neritan Ceka është prekur nga koronavirusi prej disa ditësh.

Ceka nuk ka pranuar të shtrohet në spital, duke preferuar të kurohet në shtëpi.

Përveç ilaçeve përkatëse, burime për “Panorama”, bëjnë me dije ai po ndihmohet edhe me një pajisje për oksigjen për t’i lehtësuar frymëmarrjen.

Mësohet se profesor Ceka është infektuar prej nëntë ditësh.

Gjithashtu, pozitive me Covid 19 ka rezultuar edhe bashkëshortja e tij.

Të Ngjajshme

Gjatë natës shënohen 6 tërmete në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

admin

Provime me para studentëve, si u kapën “mat” profesori dhe…

admin

Hoti s’e di nëse do të takohet me Serbinë më 28 shtator

admin

Leave a Comment