January 22, 2021
Portali Shprehja

Neritan Ceka infektohet me Covid, si është gjendja e tij shëndetësore

Profesori dhe politikani i njohur, Neritan Ceka është prekur nga koronavirusi prej disa ditësh.

Ceka nuk ka pranuar të shtrohet në spital, duke preferuar të kurohet në shtëpi.

Përveç ilaçeve përkatëse, burime për “Panorama”, bëjnë me dije ai po ndihmohet edhe me një pajisje për oksigjen për t’i lehtësuar frymëmarrjen.

Mësohet se profesor Ceka është infektuar prej nëntë ditësh.

Gjithashtu, pozitive me Covid 19 ka rezultuar edhe bashkëshortja e tij.

Të Ngjajshme

Kosnetti fton prokurorët e Kosovës të inspirohen nga Anton Çetta

admin

Në Shqipëri, 7 të vdekur e 739 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

admin

KQZ-së i rekomandohet të certifikojë listat siç janë sjellur nga partitë

admin

Leave a Comment