April 12, 2021
Portali Shprehja

Nëse e keni zemrën e dobët, mos i shikoni këto foto të Afërdita Paqaradës

Është ikonë e bukurisë, sharmit, por edhe imazh i femres së ngritur, të rafinuar dhe me botë e zemër të madhe. Afërdita Paqarada është bukuroshja e parë në Kosovë që theu akullin dhe morri pjesë në një konkurs të vërtet bukurie, ku edhe triumfoi. Afërdita, tani është femër e biznesit, drejtuese e zonja, nënë e […]

.

Të Ngjajshme

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’ me tjetër qëllim

admin

Leave a Comment