Nëse i doni shumë karbohidratet dhe nuk mund të jetoni pa to, ky është manikyri perfekt për ju

Gjatë karantinës shumica nga ne kemi shfrytëzuar aftësitë tona, dhe është gati që karantina të përfundojë, transmeton lajmi.net.

Pse jo, të provoni që ushqimin tuaj të preferuar ta dërgoni në një nivel tjetër.

Gjëja e parë që bëri ky artist ishte, të shkonte në kuzhinë. Në fakt thonjtë nga buka janë interesante, kjo teknikë e çuditshme bëhet duke e pjekur bukën të cilën e keni bërë gati për thonjtë dhe më pas të vendoset në thonjtë me anë të ngjitësit të duhur.

Mënyra tjetër është thonjtë me pica, por nëse dikush nga ju ka një ide edhe më interesante mund ta provoni dhe pse jo ta ndani me të tjerët. /Lajmi.net/

Woman gets a bread manicure

When carbs are life… ??

Gepostet von Daily Mail Video am Donnerstag, 21. Mai 2020

loading...

Të ngjajshme

Zonja 93-vjeçare merr 150 kanaçe birre para derës së shtëpisë së saj

shprehja

Prezantuesi flet në thirrje me video, pas tij shfaqet një femër e zhveshur

shprehja

Një 16-vjeçare, bëhet “personi më i ri në Evropë” që vdes nga koronavirusi

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë