February 1, 2023
Portali Shprehja

Nëse jeni adoleshentë dhe vuani nga depresioni laps e letër përpara dhe shënoni aktivitetet që duhet të bëni!

Të Ngjajshme

Kontrolloni llojin e kanellës që konsumoni, pasi një lloj i tyre mund të ketë edhe efekte anësore

admin

Vaksina kundër kancerit të qafës së mitrës/ OBSH ndryshon rregullat: Mjafton edhe një ose dy doza për moshat 9-20 vjeç

admin

Nëse mendonit se dieta vegjeteriane është e shkëlqyer gjatë shtatzënisë, studimi i ri vërteton të kundërtën

admin

Leave a Comment