May 12, 2021
Portali Shprehja

Nëse Navalny vdes, do të përballeni me sanksione – Iliria News Agency

Pas SHBA, edhe Franca paralajmëron Rusinë: Nëse Navalny vdes, do të përballeni me sanksione – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Kurti jep një premtim të madh për vaksinat – Iliria News Agency

admin

Bashkëshorti i saj mburret me nusen Donikë dhe miqësinë me shqiptarët – Iliria News Agency

admin

Izraeli zotohet për sulme pambarim në Gaza/ 43 palestinezë e pesë izraelitë të vdekur, OKB e quan ‘luftë e hapur’ – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment