May 16, 2021
Portali Shprehja

Nëse Rama i merr 71 mandatet dorëhiqem, të verë një kukull në Presidencë – Iliria News Agency

Meta premton sërish: Nëse Rama i merr 71 mandatet dorëhiqem, të verë një kukull në Presidencë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Bajden biseda telefonike me Abas dhe Netanjahun, çfarë pritet të ndodhë? – Iliria News Agency

admin

Çfarë është Hamas, grupi që sundon Gazën? – Iliria News Agency

admin

Sa i transmetueshëm është varianti indian i Covid-19 që po përhapet në gjithë botën? – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment