June 20, 2021
Portali Shprehja

Nëse zgjedhjet e 25 prillit për ju janë në rregull, jap dorëheqjen – Iliria News Agency

Më 13 qershor zgjedhjet për liderin e PD-së, Basha: Nëse zgjedhjet e 25 prillit për ju janë në rregull, jap dorëheqjen – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, shamngni futjen në ujë të ftohtë dhe orët e pikut (VIDEO) – Iliria News Agency

admin

Shqipëria është gati, Brukseli nuk e ka të qartë – Iliria News Agency

admin

Kurti javën e ardhshme takohet me Macron në Paris – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment