August 16, 2022
Portali Shprehja

Nesër kryeministri spanjoll viziton Tiranën

Pedro Sanchez, kryeministri i Spanjës, pritet të vizitojë nesër Shqipërinë.

Ceremonia pritëse e Pedro Sanchez do të zhvillohet orën 08:45 jashtë ambienteve të Kryeministrisë.

Ndërsa në orën 11:00 kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij spanjoll do të mbajnë një konferencë te përbashkët për shtyp.

.

Të Ngjajshme

Çfarë mund të ndodhë nëse ndaloni së ngrëni plotësisht vezët?

“Zhvishen si në evente sheikësh”, stilistja e njohur kritikon moderatoret shqiptare

Sofja mirëpriti rekomandimet e miratuara për personalitetet historike

admin

Leave a Comment