November 29, 2021
Portali Shprehja

Nesër mblidhet LSDM për dorëheqjen e Zaevit!

Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë nesër do të mbledhë kryesinë qendrore dhe ekzekutive për të shqyrtuar dhe vendosur ndaj dorëheqje së liderit të partisë, Zoran Zaev.

Këto mbledhje duhet të mbaheshin më 23 nëntor, por u anuluan për shkak të tragjedisë në Bullgari./TV21

Tact Watches

Të Ngjajshme

Në Spitalin “Pirogov” ka mbetur vetëm një person nga të lënduarit në aksidentin në Bullgari

admin

Keqpërdori pozitën zyrtare, arrestohet 40-vjeçarja nga Struga

admin

(VIDEO) Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, pjesa e Maqedonisë së Veriut as që ka nisur

admin

Leave a Comment