March 25, 2023
Portali Shprehja

Nesër moti jo-stabil, me reshje shiu dhe bubullima

Nën ndikimin e masës së lagësht dhe jostabile ajrore nesër moti do të jetë kryesisht i vranët me reshje të përkohshme të shiut. Në disa vende reshjet do të jenë të rrëmbyeshme, të përcjella me bubullima dhe erë të përforcuar (mbi 70 km/orë). Lokalisht do të jenë në formë të motit të ligë, njoftojnë nga Drejtoria për Punë Hidro-Meteorologjike (DPHM).

.

Të Ngjajshme

Protesta në Francë kundër reformës së pensioneve, qindra të arrestuar

Krasniqi dhe Gjakova, në finale të turneut në Tbilisi të Gjeorgjisë

Si t’i ktheni në gjendjen e mëparshme rrobat që zvogëlohen gjatë larjes

Leave a Comment