August 14, 2022
Portali Shprehja

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

Nesër në ora 15:00 do të takohen kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, përcjell TV21. Takimi do të mbahet në Klubin e Deputetëve, ndërsa takimi është caktuar me kërkesë të kryeministrit Kovaçevski. Ndryshe, ky do të jetë takimi i parë mes Mickoskit dhe Kovaçevskit, pasi ky i fundit mori drejtimin e ekzekutivit dhe të LSDM-së.

Të Ngjajshme

Kasami: BDI mundohet që tetovarët t’i mashtrojë me koncerte!

admin

Si të përgatisni reçel me kajsi të sinës në shtepi

Ahmeti takoi veteranët e BDI-së

admin

Leave a Comment