June 23, 2021
Portali Shprehja

New York planifikon një koncert të madh në gusht për të festuar ‘rilindjen’ pas Covid – Iliria News Agency

New York planifikon një koncert të madh në gusht për të festuar ‘rilindjen’ pas Covid – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Nga 10 korriku sërish shtrenjtohen cigaret – Iliria News Agency

admin

Tre emrat që pritet të kandidojnë për kryetar të PDK-së – Iliria News Agency

admin

Kjo është zgjidhja që Amerika ua propozon Kosovës dhe Serbisë për Ujmanin – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment