January 23, 2022
Portali Shprehja

Newcastle nuk ka ndërmend të ndalet, tani e ka radhën 60 milionëshi

Pas blerjes së Chris Wood (i rëndësishëm jo vetëm për cilësinë e sulmuesit, por edhe sepse  i është marrë rivalëve direkt për mbijetesë), Newcastle është gati t’i dhurojë trajneri Howe blerjen e tretë të janarit (i pari ka qenë Trippier nga Atletico Madrid).

Bardhezinjtë janë në kërkim të një mbrojtësi dhe duket se në shënjestrën e tyre ka përfunduar Benoit Badiashile, sipas Sky Sports.

Tact Watches

Monaco, klub i aftë në zhvillimin e të rinjve, kërkon plot 60 milionë euro për talentin e saj, e vetëdijshme edhe për mundësitë e mëdha financiare të pronarëve të rinj të klubit anglez.

.

Të Ngjajshme

Capello: Ky është lojtari i parë që i kërkova Moggi-t kur shkova tek Juventus

admin

“Buzëqeshja e tij më shqetësonte në fillim”, Pioli: Më pas kam kuptuar se…

admin

Lazio shpërdoron një mundësi, Atalanta e përgjysmuar merr një pikë në Olimpico (Video)

admin

Leave a Comment