May 28, 2022
Portali Shprehja

Nexhat Nuishi emërohet Drejtor Teknik në NP “ Ujësjellsi dhe Kanalizimi” Shkup

Në kuadër të bashkëqeverisjes në Qytetin e Shkupit, Aleanca për Shqiptarët ka filluar edhe vendosjen e kuadrove të saj nëpër pozita që ju takon. Ndër to është edhe Nexhat Nuishi i cili sot ka filluar punën si Drejtor Teknik në NP “ Ujësjellsi dhe Kanalizimi” Shkup.

Nexhat Nuishi vjen nga Dega e Aleancës për Shqiptarët Saraj, gjegjësisht nga këshilli vendor Gërçec.

Tact Watches

Ditëve në vijim priten të vendosen edhe kuadro të tjerë në digasteret përkatëse sipas marveshjes për bashkëqeverisje.

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment