October 28, 2020
Portali Shprehja

Neymar i fsheh topin. Shikoni si “trulloset” futbollisti i Kosovës! (VIDEO)

Neymar mbeter Neymar, sidoqoftë… Nuk shënon, nuk jep asist ndoshta, ka herë që nuk është as vendimtar, por magjia që bën me topin është e paarritshme për shumë futbollistë në botë dhe në histori!

Në sfidën mes PSG dhe Reims, braziliani bën një numër që shtang Valon Berishën, futbollistin e Kosovës.

.

Të Ngjajshme

Ronaldo vë në dyshim tamponin anti-Covid: Budallallëk, jam mirë dhe i shëndetshëm!

admin

Plas te Reali, Benzema akuzon Vinicius: Luan kundër nesh, mos ia paso topin!

admin

Zambrotta: CR7 dhe Leo janë dy jashtëtokësorë, por unë zgjedh Messin

admin

Leave a Comment