Neymar: Kjo skuadër e PSG nuk është më e mira me të cilën kam luajtur

loading...

Braziliani në vitin 2017 nga Barcelona për 222 milionë euro u transferua te PSG, për t’u bërë futbollisti më i shtrenjtë në botë, rekord që vazhdon të mbetet edhe sot.

Te Barcelona, duke luajtur përkrah Lionel Messit dhe Luis Suarezit, Neymar ka arritur të fitojë Ligën e Kampionëve, diçka që nuk po arrin ta bëjë edhe me kampionët e Francës.

“Unë nuk mendoj se skuadra aktuale e PSG është më e mira në të cilën kam luajtur, por ka një atmosferë dhe vetëdije ndryshe nga vitet e tjera”, ka deklaruar Neymar, përcjell lajmi.net.

“Kjo na ndihmon shumë në punën e përditshme dhe në përpjekjet për të arritur qëllimet tona”./Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Man City dhe Man Utd garë edhe në merkato – vihen pas yllit të Bundesliga

shprehja

Challandes, lojtarëve të rinj: E keni mundësinë ta tregoni veten!

shprehja

Ajax tregon çmimin e Onanas pas interesimit të Barcës, PSG dhe Chelsea

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë