January 16, 2021
Portali Shprehja

NGA FRANCA: Rikthehet pista “Serie A” për Olivier Giroud!

Në të ardhmen e Olivier Giroud ekziston Serie A. Sulmuesi francez – siç raportohet nga faqja franceze Le10Sport – është një profil që mund të jetë me interes për verdhekuqtë e Roma-s.

Gjithçka do të varet padyshim nga qëndrueshmëria apo jo e Edin Dzeko, edhe sepse sulmuesi francez do të kërkojë më shumë vazhdimësi. Negocimi i mundshëm me blutë nuk do të jetë i lehtë, por nga Franca sigurojnë: interesi roman është konkret, por për momentin nuk ka pasur kontakte konkrete midis palëve të përfshira.

Giroud, kujtojmë, ishte pranë transferimit te Interi përpara se të vendoste të qëndronte në Londër!

.

Të Ngjajshme

Video: Chelsea fiton me shumë vuajtje, ekipi i Lampard nuk bind

admin

Koeman “thumbon” Realin dhe flet për Leo Messin!

admin

Video: Dortmund barazon me një gol të bukur, Reues gabon gjithçka për të kaluar në avantazh

admin

Leave a Comment