January 22, 2021
Portali Shprehja

Nga ky mashkull shoqërohet Majlinda Zeka

Blogerja e njohur Majlinda Zeka vazhdon të jetë cak I medieve rozë edhe pas ndarjes me reperin Majk.

Duke qenë në fokus jeta e saj private, ajo gjithmonë përfolët thuajse për çdo lëvizje, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Të reja nga ajo duket se din ti mbajë mirë fshehur, ku publikon imazhe vetëm me shoqëri e me familjar.

Kësaj radhe ajo ndau një foto në motor duke u shëtitur me vëllai i saj, ku bën më dije që ai është shoqëruesi më i miri.

Duke e uruar për ditëlindje ajo vendosi ti shkruaj fjalët më të mira për të.

Kaq të bukur dhe të ëmbël po duken të dy, apo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Ndahet çifti i njohur pas nëntë muajve bashkëjetesë

admin

Dy aktorët e pëlqyer turq përfundojnë prapë në krahët e njërit-tjetrit

admin

Këto janë bashkëshortet e tre kandidatëve për kryeministër

admin

Leave a Comment