September 24, 2020
Portali Shprehja

Nga ky mashkull shoqërohet Majlinda Zeka

Blogerja e njohur Majlinda Zeka vazhdon të jetë cak I medieve rozë edhe pas ndarjes me reperin Majk.

Duke qenë në fokus jeta e saj private, ajo gjithmonë përfolët thuajse për çdo lëvizje, shkruan “Kosovarja”.

Të reja nga ajo duket se din ti mbajë mirë fshehur, ku publikon imazhe vetëm me shoqëri e me familjar.

Kësaj radhe ajo ndau një foto në motor duke u shëtitur me vëllai i saj, ku bën më dije që ai është shoqëruesi më i miri.

Duke e uruar për ditëlindje ajo vendosi ti shkruaj fjalët më të mira për të.

Kaq të bukur dhe të ëmbël po duken të dy, apo?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Songyli jep lajmin e madh pas ndarjes nga burri

admin

Morena e Stresi sërish bashkë. Nesër n’ora 20…

admin

Gigi dhe Zayn bëhen prindër

admin

Leave a Comment