October 1, 2023
Portali Shprehja

Nga pushimet në Bodrum, Arta Nitaj na sjell poza provokuese

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të marr gjithë vëmendjen e publikut me fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale.

Modelja dhe aktorja nga Peja komentohet për paraqitjen e saj provokuese, për jetën dhe pushimet luksoze që ajo bënë. Së fundmi, zeshkania ka nisur sërish pushimet por kësaj radhe ajo ka zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

 

.

Të Ngjajshme

Osmani për sulmin në Turqi: Solidaritet i plotë me Erdoganin

Mbyllen edhe 10 markete që nuk kanë zbritur çmimet!

admin

AUV: Ushqimi që importohet në RMV – i sigurtë!

admin

Leave a Comment