June 22, 2021
Portali Shprehja

Nga vajza me jetë të zakonshme në princesha. Ju njohim me Hirushet e Evropës

Nëse keni menduar se vetëm Meghan Markle dhe Kate Middleton kanë pasur një jetë larg asaj mbretërores para se të martoheshin me princa, atëherë e keni gabim. Në Europë ka disa princesha dhe mbretëresha që kanë pasur një jetë, e cila është bërë sebep për diskutime shumë shpesh. Sofia Kristina Hellqvist është një prej tyre. […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment