June 27, 2022
Portali Shprehja

Ngacmohet seksualisht dhe kërcënohet një vajzë në Lipjan

Një vajzë në Lipjan ka raportuar në polici se një person e ka ngacmuar seksualisht dhe e ka kanosur.

Policia njofton se rasti ka ndodhur të mërkurën, rreth orës 16:47.

Tact Watches

“NGACMIM SEKSUAL & KANOSJE – Lipjan, Prishtinë 22.06.2022-16:47. Viktima femër kosovare ka raportuar i dyshuari mashkull kosovar ndaj saj ka kryer veprat penale të lart-cekura”, thuhet në raportin e policisë.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit rasti vazhdon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia në bashkëpunim me qytetarët në Prizren, arrin që t’i kap shtatë migrantë ilegal

admin

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, një person gjendet pa shenja jete në rrugë

admin

Keqtrajtoi fëmijën e saj për më shumë se një vit, arrestohet nëna nga Mitrovica

admin

Leave a Comment