December 4, 2021
Portali Shprehja

Ngacmoi ambasadoren e Luksemburgut në Kosovë, ndalohet një person

Një person është ndaluar në kohëzgjatje prej 48 orësh, pasi që i njëjti kishte ngacmuar ambasadoren e Luksemburgut në Kosovë.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment