January 21, 2021
Portali Shprehja

Ngjarje tragjike në Gostivar, buri mbyt me sëpatë gruan e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Banjishnicë të Gostivarit, ku burri me sëpatë ka goditur për vdekje gruan e tij. Rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës.

“Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 65 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960, pas çka është dhënë në arrati.

Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin, Policia është vënë në kërkim të autorit.

Të Ngjajshme

Padi penale për pronarin e lokalit në Dibër, shkeli masat anti Kovid

admin

Miratohet Ligji, regjistrimi i popullsisë do të bëhet në prill

admin

Kërcënimet në autobusin e Shkupit, dy persona akuzohen për dhunë

admin

Leave a Comment