October 6, 2022
Portali Shprehja

Nis Liga e Kampionëve,  e gjithë vëmendja te PSZH-Juventus

Gjatë ditës së martë do të fillojë gara në grupe në Ligën e Kampinëve. Ndeshjet e para hapëse do të zhvillohen në Zagreb dhe Dortmund, ku në orën 18:45do të takohen: Dinamo Zagreb-Çellsi dhe Dortmund-Kopenhag.

Më pas, në orën 21:00, do të luhen 6 ndeshjet e tjera të mbrëmjes. Ndeshja që do të ketë vëmendjen maksimale nga të gjithë, do të jetë sfida në mes PSZH-së dhe Juventusi. Klubi francez shihet si favorit për të fituar këtë sfidë, edhe pse Juventus nuk është një ekip i dobët./albeu.com

.

Të Ngjajshme

Regjistrohen 55 raste të reja me virus

admin

Maqedoni, 11 tetori ditë jo pune për të gjithë qytetarët

admin

“Pritja e gjatë për në BE, na detyroi të marrim pasaporta bullgarë”

admin

Leave a Comment