15.1 C
Skopje
June 19, 2019
Informacione

Nisen autobusat me kundërprotestues (Foto)

Tact

Kundërprotestuesit janë nisur drejt Shkupit, ngaqë u paralajmërua një protestë kundër protestës që nuk e pranon vendimin e Ivanovit për faljen e kriminelëve dhe të korruptuarve.
Siç shkruan “A1”, në Shtip u mblodhën 4 autobusë, por njëri u kthye prapë, shkaku se mbeti i zbrazët, – transmeton “Tetova1”.
Lajmërimi për kundërprotestë nga ana e VMRO-së është bërë me anë të mesazhëve, në të cilat qartë vërehej DOMOSDOSHMëRISHT!

Artikuj të ngajshëm

Peticion online për ndërprerjen e privilegjeve të funksionarëve

shprehja

Zaevi vazhdon të jetë optimist për datën për fillimin e bisedimeve me BE-në

shprehja

Lajçak: BE duhet ta mbajë premtimin për Maqedoninë e Veriut

shprehja