May 12, 2021
Portali Shprehja

Nisi fushatën në Shqipëri, Albin Kurti gjobitet me 50 milion lekë – Iliria News Agency

Lëvizja Vetëvendosje është gjobitur me 50 milionë lekë në Lezhë, pasi, sipas policisë ka bërë organizime në kundërshtim me aktin normativ në fuqi.

Disa ditë më parë, Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar një tubim, në shkelje në Aktit Normativ, ku nuk është ruajtur distanca fizike dhe masat e tjera mbrojtëse.

Të Ngjajshme

Kurti jep një premtim të madh për vaksinat – Iliria News Agency

admin

Bashkëshorti i saj mburret me nusen Donikë dhe miqësinë me shqiptarët – Iliria News Agency

admin

Izraeli zotohet për sulme pambarim në Gaza/ 43 palestinezë e pesë izraelitë të vdekur, OKB e quan ‘luftë e hapur’ – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment