April 13, 2021
Portali Shprehja

Nisin dorëheqjet edhe në PDK

Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Drenasit, Labinot Halilaj ka dhënë dorëheqje nga pozita që ka mbajtur deri më tani. Ai ka deklaruar se aktivitetin e tij politik do ta ushtron tani vetëm si anëtar i kryesisë së PDK-së në Degën e Drenasit dhe do të mbetet mbështetës i fuqishëm i kryetarit Ramiz Lladrovci.

Postimi i plotë i Halilajt: Te nderuar familjare, miq, simpatizant dhe aktivist te PDK-se, permes ketij postimi ju njoftoj mbi doreheqjen tim nga pozita e KK te Drenasit ku aktivitin tim politike do ta ushtroj tani vetem si anetar i kryesise se partise se degese dhe mbetem mbeshtetes i fuqishem i z. Lladrovci.

Të Ngjajshme

Muaji i Ramazanit, SHBA dhe BE urojnë besimtarët myslimanë në gjuhën shqipe – Iliria News Agency

admin

Covid-19/ Profesori universitar Milazim Krasniqi, shtrihet në spital – Iliria News Agency

admin

Serbia vazhdon goditjen e Preshevës, shkarkon drejtorin shqiptar të spitalit, emëron një serb – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment