January 31, 2023
Portali Shprehja

Një 40-vjeçar nga Shkupi vret nënën dhe gjyshen e vet

Një 40-vjeçar nga Shkupi me iniciale J.M. dyshohet se gjatë ditës në mënyrë çnjerëzore ka vrarë nënën 60-vjeçare dhe gjyshen 80-vjeçare.

Informacionin për Alsat e ka konfirmuar Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut nga ku thonë se i dyshuari është arrestuar.

Nuk dihen motivet e vrasjes dhe gjendja psikofizike e të dyshuarit.

Të Ngjajshme

Këto ushqime duhen shmangur përpara se të shkoni në palestër

Ky është ushqimi më i keq për veshkat!

Gjërat që nuk duhet t’i bëni kurrë gjatë karikimit të telefonit tuaj

Leave a Comment