September 22, 2020
Portali Shprehja

Një adoleshente krijon forma të ndryshme të flokëve dhe ato duken mahnitëse

Një adoleshente gjermane ka treguar aftësitë e saj në formimin e stileve të ndryshme të flokëve që deri më tani nuk i ka shfaqur askush, transmeton lajmi.net.

Milena Diekmann është vetëm 17-vjeçare dhe ka praktikuar se si të krijojë forma të ndryshme të flokëve duke i lidhur ato në mënyrë interesante. Ajo i mësoi këto një vit më herët dhe tani është e mrekullueshme në punën që bënë.

Braids on blonde hair

Që atëherë, ajo praktikoi në veten e saj dhe në flokë artificial që ti bëjë krijimet e saj më perfekte. Ajo gjithashtu ka hapur faqen e saj në Instagram, me më shumë se 35 mijë ndjekës.

Gjithashtu ndan edhe video të cilat tregojnë se si ti bëjmë këto stile flokësh. Disa nga stilet e flokëve duke se ngjajnë me karakteret e Game of Thrones. /Lajmi.net/

Complicated hair braids on silver hair

Intriciate hair braids

Braids on pink hair

Braids on blonde wig

Braids on pink hair

Intricate hairstyle on blonde hair

Të Ngjajshme

Studimi i ri shpjegon pse koha ikën kur jemi duke u argëtuar

admin

Një konsumatore thyen raftet me verë pasi nuk respekton rregullat e koronavirusit

admin

Dita Ndërkombëtare e Paqes

admin

Leave a Comment