September 30, 2020
Portali Shprehja

Një “Faraon” rivalizon Icardin, Leonardo përgatit goditjen “low cost”

Paris Saint-Germain po përpiqet që të risjellë Stephan El Shaarawy nga Shanghai Shenhua në Europë. Duket një lajm shumë i vështirë për t’u besuar, por Telefoot shkruan se “Faraoni” ka zgjuar interesin e drejtorit Leonardo.

Zyrtari i lartë i parisienëve e sheh si një lëvizje “low cost” dhe dëshiron që ta rikthejë në Francë pas aventurës me Monacon. Sulmuesi nuk po përshtatet në Kinë dhe nuk po arrin të gjejë veten.

Rikthimi në Europë te një kampionat që e njeh mund të ndihmonte karrierën e tij. Ai do të gjente një sulm me yje me kampionët e Francës dhe do ta kishte shumë të vështirë për minuta, por sigurisht në aspektin financiar do të ishte i kënaqur.

.

Të Ngjajshme

Uzuni në grupet e Champions League me gol të anuluar, Lucescu bën mrekulli / Olympiacos kalon

admin

E PABESUESHME: Mourinho kapet me Lampard, ndërhyn gjyqtari (Video)

admin

“Messi me Guardiola-n? Kemi provuar disa herë, por…”

admin

Leave a Comment