January 24, 2021
Portali Shprehja

Një farmaciste bukuroshe si vajza e Shkurtes

Shkurte Fejza këngëtarja e njohur kosovare është nënë e tri vajzave dhe një djali.

Për tri vajzat e saj dihet thuajse çdo gjë. Gresa, Besiana e Agnesa janë tri motrat bukuroshë që jo rrallë herë marrin vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Dy të parat e kanë ndjekur rrugën e nënës për tu marrë me muzikë, ndërsa Agnesa krejt diçka tjetër.

Ajo ka zgjedhur farmacinë, ku së fundmi shfaqet në uniform e që po i ka mjaft hije.

Ja shikojeni./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës

admin

Ermali i thotë hapur Zaiminës: Nuk do të ftoja në emision

admin

Jennifer flet për periudhën e ndishme që ka kaluar: Nuk e doja veten

admin

Leave a Comment