June 26, 2022
Portali Shprehja

Një femër dhe pesë meshkuj të arrestuar në Podujevë, u përleshen për pronë

Policia e Kosovës bëri të ditur se ka arrestuar gjashtë persona, një femër dhe pesë meshkuj pasi janë rrahur mes veti në lidhje me një çështje prone.

Rasti ka ndodhur të hënën në orën 15:25 në Podujevë.

Tact Watches

“Janë arrestuar gjashtë persona, një femër dhe pesë meshkuj kosovarë pasi  janë rrahur në mes vete lidhur me një çështje prone”, thuhet në raport.

Disa prej tyre kanë pranuar tretman mjekësor pasi kishin lëndime të lehta trupore. Me vendim të  prokurorit pesë të dyshuar janë dërguar në mbajtje ndërsa një është liruar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia në bashkëpunim me qytetarët në Prizren, arrin që t’i kap shtatë migrantë ilegal

admin

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, një person gjendet pa shenja jete në rrugë

admin

Keqtrajtoi fëmijën e saj për më shumë se një vit, arrestohet nëna nga Mitrovica

admin

Leave a Comment