May 12, 2021
Portali Shprehja

Një femër largohet nga shtëpia e saj në Suharekë

Një person ka njoftuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia me veturë dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:40, në Suharekë.

“Ankuesi mashkull  kosovar ka njoftuar se vajza e tij,  viktima feme kosovare ka dalë nga shtëpia me veturë dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment