February 28, 2021
Portali Shprehja

Një femre në Prizren ia grabisin me zinxhirin me forcë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person pasi dyshohet se me forcë ia ka grabitur zinxhirin një femre.

Rasti ka ndodhur të dielën në ora 19:40 në Prizren.

Njësitet policore gjatë kontrollit te i dyshuari ka gjetur dhe konfiskuar një mjet të mprehtë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

 

 

.

Të Ngjajshme

Dy të vdekur në dy aksidente trafiku në Tiranë

admin

Lëndohet rëndë një punëtor në Fushë Kosovë

admin

Protestojnë nxënësit në Graçanicë kundër arrestimit të shtatë personave që morën pjesë në rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

admin

Leave a Comment