July 2, 2022
Portali Shprehja

Një femre në Vushtrri, katër persona me maska ia grabisin një telefon

Një femër ka informuar se katër persona të maskuar i kanë grabitur një telefon mobil dhe një qese me gjësende ushqimore.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 02:56 në fshatin Dubovc, në Vushtrri.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, nuk raportohet për lëndime.

“Viktima femër kosovare ka informuar se katër persona të maskuar i kanë grabitur një telefon mobil dhe një qese me gjësende ushqimore. Nuk raportohet për lëndime. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

 

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment