17.2 C
Skopje
March 19, 2019
Feja Islame

Një fshat në Sudan përhap ma’gji, shikoni çfarë ndodhi kur u lexohet Kur’an për banorët e tij. O Allah, na shpëto, shiko çfarë ndodhi !!!

Ju sjelim videon e radhes e cila titullohet “Një fshat në Sudan përhap ma’gji, shikoni çfarë ndodhi kur u lexohet Kur’an për banorët e tij. O Allah, na shpëto, shiko çfarë ndodhi ” Ju ftojme ta ndiqni videon e cila do te shfaqet pak me poshte , ju faleminderit qe jeni pjes e faqes tone ..

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Ja kur fillon dhe sa do të zgjasë muaji i Ramazanit

shprehja

Ky është doktori kosovar i cili e befasoi Halil Kastratin

shprehja

Mbi një milion nënshkrime për përjashtimin e Fraser Anning nga Parlamenti i Australisë

Redaksia Shprehja