August 5, 2021
Portali Shprehja

Një fshatare si Ana Kabashi

Këngëtarja e mirënjohur, Ana Kabashi, që nga fillimi i karrierës si këngëtare u shqua shumë për zërin e saj. Artistja arriti miliona klikime me projektet e saj muzikore si në ato të kënduara solo, por edhe nga bashkëpunimet, shkruan “Kosovarja”. Së fundmi ajo i ka surprizuar ndjekësit e saj me një InstaStory, ku po këndonte […]

.

Të Ngjajshme

Këngëtarin kosovar e mbulojnë me para gjatë një dasme

admin

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

Leave a Comment