September 22, 2023
Portali Shprehja

Një gjë e tillë s’i kishte ndodhur Libertës që moti kohë

Moderatorja shumë e dashur për publikun Liberta Spahiu është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram ku numëron qindra mijëra ndjekës.

Ajo publikon jetën e saj të përditshme si në sferën profesionale dhe atë personale – që do të thotë, InstaStory e saj nuk është asnjë herë i zbrazët nga postimet.
Mirëpo, në një ditë të caktuar Spahiu nuk kishte postuar as edhe një gjë të cilën e dokumentoi më pas me një postim në Instastory.

“Nuk më paska ndodhur moti mos e pas asnjë story”, shkruan ajo me humor.


Të Ngjajshme

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

Leave a Comment