November 28, 2020
Portali Shprehja

Një grua në Prishtinë rrahet nga burri dhe vajza e saj

Një grua është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vajza e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 23:00, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, i dyshuari gjendet në arrati ndërsa e dyshuara është arrestuar.

“Viktima f/k ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti dhe vajza f/k. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari gjendet në arrati ndërsa e dyshuara f/k është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjuatje me kallashnikov dhe përleshje fizike në Carallakë të Malishevës – dy persona dërgohen në QKUK

admin

Një person vjedh para në një barnatore në Prishtinë

admin

Sulm me armë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, plagoset një person

admin

Leave a Comment