Një grua veshi një top gjigant si vetë-izolim teksa bënte pazarin

Qëndrimi në karantinë mund të ketë si rezultat ide të ndryshme për tu mbrojtur nga virusi, raporton “Daily Mail”, transmeton lajmi.net.

Kështu një grua erdhi me idenë që të hynte në një top gjigant e izoluar komplet nga personat e tjerë, kjo në mënyrë që të shmang kontaktet me të tjerët në dyqan.

Duke qëndruar brenda topit, ajo tregon se cilat produkte dëshiron ti marrë me vete dhe personi që bënte pazarin teksa ajo bënte me gisht tek produktet, ishte një asistent që ajo kishte marr me vete.

Më pas stafi i dyqanit me mirësjellje i kërkojnë asaj që të dal nga dyqani dhe asistenti të bëjë pazarin për të. /Lajmi.net/

Pranksters wear a zorb ball to the shop to 'self-isolate'

This is one way to protect yourself against coronavirus 🤣

Gepostet von Daily Mail Video am Donnerstag, 26. März 2020

Të ngjajshme

Gruaja më e vjetër në botë mbush 117-vjeç: Dua më shumë

shprehja

Një gjiro e vogël në varkë bashkë me një luan të detit

shprehja

Supermarketet në Zvicër tregojnë të kundërtën e ankesave të njerëzve

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë