September 26, 2020
Portali Shprehja

Një i arrestuar në Gjakovë, sulmoi ish të dashurën

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi ka sulmuar fizikisht ish të dashurën.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Gjergj Sokoli” në Gjakovë, të martën rreth orës 20:00.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është ndaluar për 48-orë.

Rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment