July 3, 2022
Portali Shprehja

Një i mitur rrihet nga disa persona në Istog

Një person (i mitur) është sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 11:45 në fshatin Gurrakoc, të Istogut.

Tact Watches

Tutje në raport thuhet se i mituri ka marrë lëndime trupore.

Në raport po ashtu bëhet e ditur se në lidhje me rastin është intervistuar një person dhe i njëjti me vendim të prokurorit është liruar.

“Një person – i mitur ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga persona të pa njohur, i njëjti ka pësuar lëndime dhe ka pranuar trajtim mjekësor. Në lidhje me rastin është intervistuar një i dyshuar mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është liruar, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment