Një makinë e MPB-së del nga rruga, lëndohen tre persona

Tre përfaqësues të ARM-së kanë marrë lëndime të lehta trupore pasi makina me të cilën kanë qenë duke udhëtuar për shkaqe të panjohura ka dal nga rruga. Aksidenti ka ndodhur në rrugën rajonale Gjevgjeli-Bogdanci.

Në makinën të cilën e ka drejtuar zyrtari policorë B.J. bashkudhëtarë kanë qenë edhe 6 përfaqësues të ARM-së, të cilët kanë qenë në ndihmë të stacionit policorë në vendkalimin kufitar “Bogorodica”.

Tre pjesëtarët e ARM-së të cilët kanë marrë lëndime të lehta menjëherë janë dërguar në Spitalin e Gjevgjelisë, ku u është dhënë ndihmë mjekësorë.

.

Të ngjajshme

Komuniteti egjiptian kërkon që sa më shpejtë të bëhet koalicioni

shprehja

Ismaili: Dështimi në testime të shpeshta, mund të na kushtojë

shprehja

Kapen me kallashnikovë dhe pistoleta, padi penale për dy persona nga Gërçeci

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë