5.1 C
Skopje
December 11, 2019
Informacione Vendi

Një mesazh shumë i bukur në gjuhën shqipe nga Sheqerinska

Enver Robeli
Nje mesazh shume i bukur nga Ministrja e Mbrojtjes e Republikes se Maqedonise se Veriut, zonja Radmilla Shekerinska. Ballkani ka ardhmeri te ndritur vetem me politikane qe respektojne vlerat dhe traditat e fqinjve!

Artikuj të ngajshëm

Para 3 ditësh u takua me politikanë kosovarë, Gjuriq nuk ndalet: E quan UÇK-në terroriste, përmend Thaçin e Veselin

shprehja

BDI-ja diskuton dokumentet strategjike programore në prag të kongresit

shprehja

Grubi: Absurde është të diskutosh me tre maqedonas të drejtën e dhënë nga Zoti për të folur shqip

shprehja