December 1, 2020
Portali Shprehja

Një përdorues i Google Map zbuloi një ”fantazmë” në Katakombat e Parisit

Një përdorues i Google Maps ka tronditur Reddit pasi kapi një hije fantazmë në Katakombat e Parisit, transmeton lajmi.net.

Me mbetjet e më shumë se 6 milion njerëzve të shtrirë në varreza, të vendosura nën qytetin francez, shumë shikues sugjeruan se mund të ishte një “fantazmë”.

Pasi ajo që duket të jetë një formë e tejdukshme e një figure qëndron në qendër të korridorit të jep përshtypjen e një fantazme.

Reddit viewers were split over what the figure was

Shumë sugjeruan se kishte një shpjegim më të besueshëm prapa pamjes. Shumica dërrmuese e të tjerëve tentonin të pajtoheshin, duke pohuar se ishte thjesht një defekt i kamerës.

Shumë legjenda fantazmë rrethojnë varrezat e famshme nën kryeqytetin francez. Thuhet se nëse jeni brenda Katakombeve në mesnatën, muret fillojnë të flasin dhe ju bindin të dilni më brenda derisa të humbni. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Pse ky shkëmb në Arabi rri pezull? Misteri që shpjegohet nga skeptikët

admin

Ky shtet evropian ka në pronësi mbi 221 mijë ishuj

admin

Ra nga djepi kur ishte tre muajshe, mjeku bën mrekulli për 13-vjeçaren

admin

Leave a Comment