1 C
Skopje
December 6, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

Një person ka rënë në tokë, derisa po e shikonte ndeshjen Kosovë-Angli nga hapësirat e objektit të Pallatit të Rinisë.

Në një foto të siguruar nga Ekonomia Online, shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe emergjenca.

Deri tani nuk dihen detaje të reja rreth këtij rasti.

Artikuj të ngajshëm

Edmond Hajrizi: Duhet të ketë masa parandaluese të mos ndodhin gabim në mësimdhënie

shprehja

Bahtiri: Mund të shkojmë në zgjedhje, por MPB-në nuk e japim

shprehja

Mançevski: Numri i shqiptarëve në sektorin publik nuk është i mjaftueshëm

shprehja